Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Praca przy malowaniu obiektów przemysłowych

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Antwerpen

Nr referencyjny MP/BE/032017

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC- als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy jako malarz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
  • mile widziany własny samochód

OBOWIĄZKI

  • wykonywanie prac malarskich w pomieszczeniach różnego rodzaju budynków
  • malowanie elewacji budynków, elementów drewnianych i metalowych

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie 12 EUR brutto/h
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • zwrot kosztów za paliwa z miejsca zakwaterowania w Belgii do miejsca

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."