Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Project Manager

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Bielsko Biała

Nr referencyjny PM/BB/042017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego klienta, firmy technologicznej, dostarczającej kompleksowe rozwiązania contact center, dedykowane zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i dużym korporacjom, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe: preferowane kierunki techniczne, informatyczne
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym
  • znajomość jednej z wiodących metodologii prowadzenia projektów i zagadnień telekomunikacyjnych
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kategorii B - praca wiąże się z wyjazdami służbowymi

OBOWIĄZKI

  • zarządzanie projektami IT zgodnie z planowanym czasem i budżetem
  • koordynacja i nadzór nad realizacją prac zespołu projektowego
  • budowanie profesjonalnych relacji biznesowych podczas wdrożeń z partnerami i klientami Firmy
  • koordynowanie powierzonymi projektami i zadaniami, w tym zarządzanie ryzykiem

OFERUJEMY

  • pracę w stabilnej, rozwojowej firmie w oparciu o umowę o pracę lub o własną działalność gospodarczą
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie kwartalne i roczne
  • możliwość realizacji projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie
  • pakiet benefitów: prywatną opiekę zdrowotną, pakiety bonusowe, profesjonalne szkolenia
  • kontakt z najnowszymi technologiami

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."