Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Tester oprogramowania

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Bielsko-Biała

Nr referencyjny TEO/BB/032017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży IT dostarczającej kompleksowe rozwiązania systemowe klasy contact center, dedykowane zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i korporacjom, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

  • praktyczna znajomość podstaw programowania w jednym ze środowisk (Python, C#, Java)
  • znajomość SQL w stopniu pozwalającym na samodzielne tworzenie zapytań oraz pakietu Sikulix
  • umiejętność raportowania błędów, jasnego opisywania problemów i prowadzenia czytelnej oraz przejrzystej dokumentacji błędu
  • dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych (VoIP, ISDN)
  • praktyczne umiejętności w obsłudze pakietu MS Office
  • znajomość PostgreSQL, IDE Eclips lub podobnych

OBOWIĄZKI

  • planowanie przypadków testowych i scenariuszy testów
  • przygotowywanie test flow - automatycznych scenariuszy testowych
  • prowadzenie testów funkcjonalnych oraz testów regresji
  • przygotowywanie mechanizmów automatycznego wykrywania błędów
  • raportowanie wykrytych błędów
  • przygotowywanie dokumentacji systemu - w tym pomoc kontekstowa

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w stabilnej, rozwojowej firmie o strukturach międzynarodowych
  • pracę zgodnie z metodologią SCRUM
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym pakiet motywacyjny
  • kontakt z najnowszymi technologiami .Net Core, Angular, Spring Framework, Stax

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."