Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik produkcji prefabrykatów betonowych

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Dilsen

Nr referencyjny BZS/BE/052017

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U, VG 2091/UC - als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

Wymagamy doświadczenia w pracy w betoniarni oraz umiejętności spawania zbrojeń. Mile widziana jest umiejętność obsługi suwnic oraz wózków widłowych. Niezbędne jest również posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem.

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało montowanie form i zalewanie ich betonem, przygotowanie materiałów do produkcji siatek i szkieletów, a także spawanie zbrojeń.

OFERUJEMY

zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, wynagrodzenie 14,81 EUR brutto/h oraz nadgodziny płatne 150%. również zorganizowanie zakwaterowania.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."