Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Health and Safety Officer

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Gryfino

Nr referencyjny HSO/GAR/062017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w instalowaniu wszelkiego rodzaju systemów regałowych dla większości dużych producentów światowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGAMY

  • wykształcenie techniczne kierunkowe
  • kompetencje zawodowe w zakresie zapobiegania zagrożeniom
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2 minimum)
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OBOWIĄZKI

  • zapewnianie nadzoru w kwestii przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy
  • opracowywanie możliwego ryzyka zawodowego
  • korygowanie naruszeń i zapobieganie licznym zagrożeniom
  • współpraca podczas możliwych dochodzeń w sprawie obrażeń zawodowych
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • samodzielne stanowisko stwarzające duże możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość codziennego wykorzystywania języka obcego w pracy
  • służbowy telefon

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."