Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Specjalista ds. Administracyjnych

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Gryfino

Nr referencyjny SDA/GAR/052017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w instalowaniu wszelkiego rodzaju systemów regałowych dla większości dużych producentów światowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

  • wykształcenie techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - minimum B2
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, ProjectManagement)
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy na niższym szczeblu kierowniczym lub w zarządzaniu

OBOWIĄZKI

  • współuczestnictwo w realizacji bieżących projektów
  • codzienna komunikacja w języku angielskim z klientami, kontrahentami, pracownikami i personelem administracyjnym
  • koordynacja, planowanie i sprawdzanie bieżących projektów we współpracy z innymi działami
  • prowadzenie rejestrów, wpisów, sprawozdań i innych działań administracyjnych

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • premie zależne od wyników
  • służbowy telefon i komputer
  • stanowisko stwarzające duże możliwości rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."