Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Ekspedient lub Ekspedientka

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Police

Nr referencyjny SWM/POL/052017

KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec i Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży spożywczej, specjalizującej się w sprzedaży hurtowej mięsa, drobiu i wędlin – poszukujemy do jednego z punktów handlowych produktów mięsnych kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

• Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Umiejętność pracy w zespole
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OBOWIĄZKI

• Przyjmowanie i weryfikacja dostaw
• Kontrola jakości towarów
• Ekspozycja produktów w sklepie
• Bezpośrednia sprzedaż towarów i obsługa klienta
• Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

OFERUJEMY

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
• Umowę o pracę po okresie próbnym z wyższą stawką
• Wynagrodzenie godzinowe w wysokości 14 złotych brutto
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub 10:00-18:00
• Szkolenie przed objęciem stanowiska
• Możliwość podjęcia stałej współpracy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."