Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik produkcji

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Przeźmierowo

Nr referencyjny PP/POZ/012017

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

OBOWIĄZKI

  • dbanie o odpowiedni przebieg procesu tworzenia produktu
  • nadzór nad właściwą jakością wyprodukowanych wyrobów
  • zachowanie porządku w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • po trzymiesięcznym okresie próbnym możliwość podjęcia współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • szkolenie przygotowujące do pracy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."