Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Sortowacz

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Świętochłowice

Nr referencyjny PM/CHO/06062017

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, znajdującego się w ogólnopolskiej czołówce firm kurierskich świadczących najwyższej jakości usługi dla firm oraz osób prywatnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Sortowacz

WYMAGANIA

  • gotowość do pracy w godzinach: 16:00-0:00
  • chęć i motywacja do pracy
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku ani uprawnień do kierowania wózkami widłowymi

OBOWIĄZKI

  • sortowanie przesyłek kurierskich
  • rozładunek i załadunek kontenerów
  • praca ze skanerem ręcznym
  • transportowanie przesyłek na sorter
  • inne prace zlecone przez przełożonego

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę po okresie próbnym
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • realną możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."