Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Księgowy z Jęz. Niemieckim (Steuerfachangestellte)

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Szczecin

Nr referencyjny KZJN/BER/042017

KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej świadczącej usługi z zakresu szeroko pojętego doradztwa podatkowego i prawnego, poszukujemy do biura w Berlinie Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

  • dobra znajomość języka niemieckiego (minimum poziom B2)
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Księgowość, Ekonomia)
  • doświadczenie w obszarze księgowości głównej
  • znajomość prowadzenia księgowości według HGB
  • mile widziana znajomość programu DATEV

OBOWIĄZKI

  • procesowanie i księgowanie transakcji
  • sporządzanie miesięcznych deklaracji VAT
  • sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie w walucie Euro
  • premię roczną
  • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia kwalifikacji

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."