Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik produkcji podzespołów elektronicznych

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Szczecin

Nr referencyjny PPPE/MRZ/052017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, świadczącego usługi z zakresu produkcji i naprawy urządzeń elektronicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

Swoją ofertę kierujemy do osób aktywnych, chętnych do nauki i mających motywację do pracy.

Nie masz doświadczenia? Jesteś na początku rozwoju zawodowego? Nieważne. Przeszkolimy Cię i z nami zaczniesz je zdobywać. Dla nas liczy się zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Pracowałeś w podobnej branży, ale nie czułeś się doceniany? U nas będzie inaczej.

OBOWIĄZKI

Jesteś na etapie zdobywania doświadczenia zawodowego?
Liczy się dla Ciebie stabilne zatrudnienie?
Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

OFERUJEMY

Nie tylko wymagamy, wiele dajemy od siebie!

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, premie uznaniowe, nagrody za frekwencje, premię za wydajność w pracy i wiele innych.

Co musisz zrobić, aby podjąć pracę? Wystarczy, że wyślesz nam swoją aplikację, a my w odpowiedzi udzielimy Ci wszystkich szczegółowych informacji dotyczących firmy i zatrudnienia.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."