Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik Produkcyjny

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Szczecin

Nr referencyjny PP/SZC/062017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, światowego lidera w produkcji taśm części metalowych wykorzystywanych w różnych dziedzinach przemysłu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

Wymagamy podstawowej znajomości rysunku technicznego, dokładności, gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym oraz pełnego zaangażowanie.

OBOWIĄZKI

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za wywiercanie otworów przy pomocy wiertarki stołowej, pogłębianie, fazowanie otworów, zaciąganie nitów, zaciskanie nitonakrętek oraz obsługę prasy pneumatycznej.

OFERUJEMY

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 2350 złotych brutto miesięcznie, przyuczenie do wykonywanej pracy, stabilność zatrudnienia, zdobycie cennego doświadczenia, a także możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."