Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Specjalista ds. Ekonomicznych

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Szczecin

Nr referencyjny SDE/SZC/052017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy dostarczającej systemy przepływu informacji ekonomicznych dla klientów z całego świata, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii/ekonometrii/statystyki
  • wiedza z zakresu danych makroekonomicznych i fundamentalnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność interpretacji zjawisk ekonomicznych
  • zdolność analitycznego myślenia

OBOWIĄZKI

  • współpraca z działami danych w zakresie zaawansowanych analiz
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu ekonomii i ekonometrii
  • interpretacja i tłumaczenie procesów z danymi z różnych źródeł
  • asysta w codziennych przygotowaniach i administrowaniu bazy danych
  • dodawanie i szeregowanie danych, kalkulacje, wybieranie sposobów kalkulacji danych
  • pomoc przy szeregowaniu danych na podstawie pochodzenia, rynku i rodzaju danych
  • kontakt z pracownikami całej organizacji w języku angielskim

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie roczne
  • samodzielne stanowisko stwarzające duże możliwości rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • pakiet finansowy na dowolnie wybrane szkolenia
  • szkolenie wdrażające do obowiązków zawodowych
  • pakiet finansowy przeznaczony na integrację pracowników

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."