Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Sprzedawca w Delikatesach Mięsnych

Rodzaj pracy Praca stała

Lokalizacja Warszawa

Nr referencyjny SWD/WAR/042017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, istniejącego ponad 30 lat na rynku lidera branży mięsno-wędliniarskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • wiedza z zakresu handlu, obrotu artykułami spożywczymi
  • komunikatywność, sumienność i umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w branży spożywczej - mile widziane w branży mięsnej
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem

OBOWIĄZKI

  • obsługa Klienta zgodna ze standardami obowiązującymi w firmie
  • czuwanie nad świeżością i właściwą ekspozycją towarów
  • utrzymywanie porządku i czystości w sklepie
  • obsługa kasy fiskalnej
  • składanie zamówień

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 2600 złotych brutto
  • comiesięczne darmowe zakupy w Delikatesach
  • możliwość dostosowania grafiku do swojej dyspozycyjności
  • szkolenie wprowadzające pod okiem kierownika sklepu lub trenera wewnętrznego
  • możliwość awansu w strukturach firmy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."