Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik restauracji

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Węgrzce

Nr referencyjny PR/WRO/15052017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży gastronomicznej, z restauracjami zlokalizowanymi na terenie całego świata, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

  • Swoją ofertę kierujemy głównie do osób, które są zmotywowane do podjęcia pracy w branży gastronomicznej.
  • Nie masz doświadczenia? Przeszkolimy Cię i z nami zaczniesz je zdobywać!
  • Posiadasz już doświadczenie na podobnych stanowiskach? Super. Ścieżki awansu w strukturach firmy są dla Ciebie otwarte.
  • Wymagamy jedynie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia.

OBOWIĄZKI

  • Jesteś osobą aktywną, chętną do podejmowania nowych wyzwań i zdobywania doświadczenia zawodowego?
  • Jesteś optymistycznie nastawiony do ludzi, a kontakt z nimi to dla Ciebie przyjemność?
  • Wysoka kultura osobista jest częścią Twojej osobowości?

Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, a następnie umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie godzinowe od 14,35 złotych brutto.
  • Atrakcyjny system premii uznaniowych
  • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb.

Jesteś zainteresowany? Prześlij niezwłocznie swoje CV.
Czekamy na Twoje zgłoszenie. Powodzenia i do zobaczenia!

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."