Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik do tapicerowania zestawów meblowych - do przyuczenia

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Wołów

Nr referencyjny TAP/WRO/18072017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poliuretanowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

Jesteś osobą aktywną, sumienną i zaangażowaną w wykonywanie powierzonych zadań?

Liczy się dla Ciebie możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju zawodowego?

Jesteś gotów podjąć pracę w systemie dwuzmianowym?

Odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania? Super! To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! Nie czekaj i już teraz prześlij nam swoje CV!

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należeć składanie i klejenie elementów meblowych, tapicerowanie zestawów meblowych oraz dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie składać się będzie z części podstawowej oraz premii. Ci bezpłatny dojazd z Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wołowa oraz okolicznych miejscowości. Po okresie próbnym bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego czy świąteczne karty zakupowe. Zapewnimy Ci profesjonalny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy i możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia zawodowego.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."