Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Tapicer - nie wymagamy doświadczenia

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Wołów

Nr referencyjny TAP/WRO/0218052017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poliuretanowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

Twoim atutem będzie kurs tapicerski, ale jeśli go nie posiadasz, nie martw się, my przeszkolimy Cię za darmo. W zamian oczekujemy zaangażowania w powierzone obowiązki, chęci do nauki oraz gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym.

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków będzie należało składanie i klejenie elementów meblowych, tapicerowanie zestawów meblowych i dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy, a także wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

OFERUJEMY

Gwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie składać się będzie z części podstawowej, 2200 zł brutto, oraz premii do 20% od stawki zasadniczej. Ponadto zapewniamy bezpłatny dojazd z Brzegu Dolnego, Lubiąża, Wołowa oraz okolicznych miejscowości. również bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego czy świąteczne karty zakupowe po okresie próbnym.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."