+

Pracownicy z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy

Nasza firma od lat prowadzi rekrutację oraz obsługę zatrudnienia pracowników ze wschodu. Pozyskując dobrych, zmotywowanych pracownicy z Ukrainy, pomagamy polskim firmom znacznie ograniczać koszty pracy i sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi w ich organizacjach. Posiadając swoje przedstawicielstwa na Ukrainie mamy bezpośredni dostęp do potencjalnych kandydatów. Jesteśmy w stanie ich zweryfikować i odpowiednio przygotować do przyszłych wyzwań związanych z nowym środowiskiem pracy. Dla wygody naszych Klientów zapewniamy pełną obsługę związaną z zatrudnieniem cudzoziemców. W ten sposób zapewniamy w pełni legalną i ekonomiczną optymalizację prowadzącą do znacznego obniżenia kosztów zatrudnienia.

Podpowiemy w sprawie zatrudnienia pracownika z Ukrainy!

Pracownicy z Ukrainy

Naszym Klientom oferujemy zatrudnienie cudzoziemców z Ukrainy

Nabór pracowników ukraińskich

Pozyskanie pracownika przez nasz oddział KS Service Ukraina, odbywa się w pełnej zgodzie z polskim i międzynarodowym prawem. To my przeprowadzamy pracowników ze wschodu przez proces legalizacji ich pracy. W tym celu rejestrujemy oświadczenie informujące o zamiarze powierzenia pracy obywatelom Ukrainy na okres 6 miesięcy oraz pomagamy przyszłemu pracownikowi uzyskać wizę w Konsulacie RP na Ukrainie.

Bierzemy na siebie wszystkie obowiązki

Zdejmując z naszych Klientów całość formalnych obowiązków, nasza agencja oferuje użyczenia Ukraińców w Polsce. Zajmujemy się również organizacją zakwaterowania oraz pomocą ze strony tłumaczy i innych specjalistów naszego personelu. Dbamy o to, by wszystkie trzy strony były w stałym kontakcie i na bieżąco załatwiamy wszelkie sprawy, które się pojawią. Asystujemy również przy przedłużaniu wiz z pozwoleniem na pracę po okresie 6 miesięcy.

Gwarancja solidności

Współpracując z naszą agencją mają Państwo pewność, że nasze obowiązki wykonane będą solidnie i terminowo. Wiemy czym jest zaufanie i jak należy na nie pracować. Ubezpieczenie OC Agencji Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. opiewa na kwotę 30 mln złotych. Skontaktuj się z nami handlowy@ksservice.pl

Certyfikat dla Agencji zatrudnienia umożliwiający pozyskanie robotników pochodzących z Ukrainy.

Znajdziemy dla państwa najlepszego Ukraińca do pracy!

Nie wiesz jak zatrudnić doświadczonych Ukraińców do pracy? Chętnie Ci pomożemy! Zapraszamy do Formularza Kontaktowego.

Na przestrzeni ostatnich lat liczba pracowników ukraińskich, zatrudnionych w Polsce, stale rośnie. Polscy pracodawcy cenią ich za pracowitość, organizację pracy i niskie koszty zatrudnienia. https://ksservice.pl/blog/praca…