Przepraszam, a ile to będzie kosztowało? - KS Service
+
KSSERVICE

Przepraszam, a ile to będzie kosztowało?

Przepraszam, a ile to będzie kosztowało?
15/04/2020

Przepraszam, a ile to będzie kosztowało?

Przepraszam, a ile to będzie kosztowało?

Zawsze zadajemy to pytanie, gdy rozmawiamy z firmą lub fachowcem, z których usług chcemy skorzystać. Co, gdyby poznać cenę przed rozmową telefoniczną? Każdy specjalista ma swój cennik  na standardowe usługi. Może udostępnić takie dane?

Wybierając menu w restauracji poza nazwami i składami potraw, zwracamy uwagę na ceny. Wiemy, ile zapłacimy za wybrane danie, zanim zostanie ono podane. W wielu branżach nie wygląda to tak prosto. Nie mniej są czynności i prace, które są powtarzalne w ramach tej samej grupy fachowców. Udostępnienie cenników przez  tych ostatnich umożliwi klientom poznanie opłat jeszcze przed kontaktem z konkretną osobą. Taka transparentność toukłon w stronę klientów, którzy prościej i szybciej mogą podejmować decyzje.

Proste zasady

Niektóre usługi, takie jak wymiana prostego zamka, czy naprawa zaworu w łazience, wykonywane są przez wielu specjalistów. Określenie stawek nawet z widełkami da klarowną informację o szacunkowych kosztach wykonania danej czynności. To daje klientom czas np. na wypłatę środków z bankomatu, gdyż jeszcze nie wszyscy posiadają przenośne terminale. Poza tym skrajne wartości mogą zostać uznane, jako przesadzone. Dzięki temu klienci będą trafiali do bardziej wiarygodnych przedsiębiorców.

Działanie takiej platformy może przyczynić się do zwiększenia liczby zamówień, a to oczywiście przekłada się na większe przychody. Możliwość modyfikowania cen pozwala na dostosowanie ich do panujących trendów. Dzięki temu zawsze będziemy na bieżąco reagować na ruchy konkurencji. Ponadto możliwość modyfikacji cen pozwala kontrolować liczbę wpływających zamówień. To sprawia, że dostosowujemy liczbę zleceń do wolnych mocy przerobowych. Ułatwia to zdecydowanie zarządzanie czasem w przypadku jednego lub wielu pracowników.

Personalizacja usługi

Klienci dzięki filtrom będą mogli odszukać pożądanego fachowca w konkretnym mieście, województwie, regionie czy kraju. To bardzo wygodne. Zaczynamy zwykle poszukiwania w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Być może za rogiem jest firma, która sfinalizuje sprawę od ręki. Ponadto taki fachowiec nie traci czasu na dojazdy w odległe rejony miasta i może skutecznie działać na wybranym obszarze. To poprawia jego rachunek ekonomiczny, a co za tym idzie, ten może zaproponować lepsze ceny.

Przeczytaj  Warto korzystać z urlopu okolicznościowego

Warianty dostosowania rozwiązań zarówno dla usługodawców jak i usługobiorców z pewnością będą rozwijane. Dodatkowe opcje, jak oznaczenia typu: praca również w święta, albo informacja o wolnych terminach pozwolą jeszcze lepiej spersonalizować usługi. To ciekawa możliwość ułożenia harmonogramu obu stron z wygodnym dla wszystkich terminem. Technologia sprawia, że dostęp do takich rozwiązań możliwy jest na wyciągnięcie ręki. Obecnie takim miejscem, gdzie znajdują się cenniki usług wielu fachowców, jest https://zleca.pl/cenniki.

Zleca.pl to miejsce, gdzie znajdują się ogłoszenia specjalistów z wielu branż. Znajdziemy tam ekipę budowlaną, księgowych, fotografów czy ogrodników, ale nie tylko. Poznamy stawki i skontaktujemy się z wybranymi firmami. To bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, które wszystkim oferentom i klientom przynosi dużo korzyści.