Edit Content

O nas

Jesteśmy profesjonalną agencją zatrudnienia KS Service, specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu rekrutacji, doradztwa zawodowego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Znajdziesz Nas w Szczecinie, Łodzi i Poznaniu

Dane kontaktowe

Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzy, tego potrafi także dokonać

Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzy, tego potrafi także dokonać

Napoleon Hill był jednym z najsłynniejszych pisarzy w historii, zajmujących się literaturą motywacyjną. Jego prace nieprzerwanie rozchodzą się w wielomilionowych nakładach, zaś wiele z jego wypowiedzi stały się kultowymi. Poniżej lista kilkunastu z nich, zapraszamy!

Myśl ludzka nie zna granic poza tymi, które sama wyznacza.

Poddający się – nigdy nie wygrywa, a wygrywający – nigdy się nie poddaje.

Punktem wyjściowym do wszystkich osiągnięć jest pragnienie. Miej to zawsze w pamięci! Słabe pragnienia przynoszą nędzne rezultaty, tak jak mały płomyczek daje mało ciepła.

Zapisany cel jest podstawą wszelkich osiągnięć, zarówno mniejszych, jak i większych. Nawet silny mężczyzna może zostać pokonany przez dziecko, które zdąża do celu.

Pamiętaj: w co umysł może uwierzyć, to umysł może osiągnąć

Najlepszą pracę dostaje ten, kto może ją wykonać bez zrzucania odpowiedzialności na innych i przychodzenia z usprawiedliwieniami, dlaczego jej nie wykonał.

Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna.

Największa potęga człowieka leży w sile jego wiary

Prawdziwą miarą inteligencji jest działanie

Cel to marzenie z datą realizacji.

W każdej firmie jest miejsce dla kogoś, kto ma wyraźny plan działania, który przyniesie jej korzyść.

Szukaj rady ludzi, którzy powiedzą ci prawdą o tobie, nawet jeśli boli cię to usłyszeć. Same pochwały nie przyniosą poprawy, której ci potrzeba.

Umysł staje się zaschnięty, zastały, wąski i zamknięty, jeśli nie poszukuje nowych idei. Farmer powinien często przyjeżdżać do miasta i spacerować pomiędzy różnorodnymi twarzami obcych na ulicach i wysokimi budynkami. Wracałby na swoją farmę z odświeżonym umysłem, solidniejszą odwagą i większym entuzjazmem. Człowiek z miasta powinien często jeździć na wieś i odświeżać umysł nowymi widokami…

Poddający się – nigdy nie wygrywa, a wygrywający – nigdy się nie poddaje.

Wykształcenie nie jest wykończone.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *