Edit Content

O nas

Jesteśmy profesjonalną agencją zatrudnienia KS Service, specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu rekrutacji, doradztwa zawodowego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Znajdziesz Nas w Szczecinie, Łodzi i Poznaniu

Dane kontaktowe

Śniadanie biznesowe: Co stresuje dział HR?

Śniadanie biznesowe: Co stresuje dział HR?

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do zjawienia się na Śniadaniu Biznesowym, które odbędzie się 1 marca 2018 r. w godzinach 9:30-11:45. Miejsce spotkania to siedziba naszego Oddziału we Wrocławiu przy ul. Ruskiej 23/10 (IV p.).

Poza naszą firmą współorganizatorem wydarzenia jest Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, a tematy przewidziane w agendzie to:

  • Trendy HR na 2018 rok.
  • Kto zwycięży w walce o pracownika?
  • Zagrożenia przy zatrudnianiu cudzoziemców – fakty i mity.
  • Najczęstsze pułapki przy zawieraniu umów.

W roli prelegentów wystąpią nasi specjaliści, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania z obszaru rynku pracy. Warto rezerwować miejsca odpowiednio wcześniej, ponieważ ich ilość jest ograniczona do 10 (decyduje kolejność zgłoszeń). Udział w spotkaniu jest nieodpłatny – jedyny wymóg to przesłanie do dnia 28.02.2018 r. potwierdzenia swojej obecności na adresilona.chodorowska@bpcc.org.pl.Zapraszamy raz jeszcze!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *