10 pokręconych zawodów - KS Service
+
KSSERVICE

10 pokręconych zawodów

10 pokręconych zawodów
15/11/2016

10 pokręconych zawodów

W związku z pochmurnymi dniami, które mijają na przemian zzimnymi i wietrznymi, postanowiliśmy nie dać się jesiennejchandrze i poszukać kilku profesji, które mogą wywołać uśmiechna Waszych twarzach. Gotowi? Odpinamy pasy i łapiemy za okolicznedrzewa, by za daleko nie odlecieć!

Po pierwsze… Masturbator zwierząt. Osoba ta zajmuje siępozyskiwaniem nasienia od zwierząt, które to jest wykorzystywane dowielu badań. Pomału ten zawód zamiera, ponieważ są już dostępnedużo bardziej nowoczesne metody pozyskiwania nasienia, jednakżewciąż zdarzają się poszukiwania do tej profesji. Byczo, prawda?

Po drugie… Licznik ryb. Niestety, ta profesja również zaczyna byćwypierana przez elektronicznych zastępców. A szkoda, bo jest wproststworzona dla każdego samozwańczego matematyka. Polega, jak zresztąnazwa wskazuje, na liczeniu ryb. Po co się to robi? W oparciu oobliczenia liczby poszczególnych gatunków ustala się koszty kupnakonkretnych ryb, od czego zależy byt rybaków.

Po trzecie… Projektant sukienek dla lalek. Ej, ktoś to musi wkońcu robić, prawda?

Po czwarte… Tester zjeżdżalni wodnych. Nie, to nie żart. Śmigaszpo zjeżdżalniach, oceniając czy osiąga się na nich odpowiedniąprędkość, jakość lądowania czy trudność przejazdu, a nakoniec dostajesz za to kasę. Miodzio!

Po piąte… Upychacz pasażerów. Ustawia się taki gagatek przedludźmi próbującymi wejść do metra i wpycha ich do środka, bykażdy mógł pojechać tym transportem, na który ma ochotę. Żadencentymetr powierzchni nie może się przecież zmarnować, wiadomo.Zawód popularny w Japonii. My zastanawiamy się po ilu minutach któryś z pasażerów odwinąłby sięupychaczowi, gdyby wprowadzić go w Polsce

Po szóste… Tester chrupkości chipsów. To od niego zależy czyWasza ukochana przekąska jest wystarczająco chrupka i smakowita.Jest coś nie tak? Chipsy są za miękkie? Musi wtedy wstrzymaćprodukcję, więc to zawód dla człowieka z charakterem twardym jak głaz!

Po siódme… Nurek od szukania piłeczek golfowych. Golf nie jestjeszcze aż tak popularną dyscypliną sportową w Polsce, ale sąkraje, chociażby USA, gdzie jest ukochana przez milionyosób. Wielu też chce mieć tyle kasy co Tiger Woods, więc próbujeswoich sił na wielu polach golfowych. A co z piłeczkami, którelądują w tamtejszych stawach? To zadanie najczęściej należy donurków.

Przeczytaj  Polski rynek pracy nie daje się spowolnieniu

Po ósme… Tester karmy. Osoba zatrudniona na tym stanowiskusprawdza jakość karmy dla zwierząt. Zapach, skład, kolor, ale i… smak. Chyba jednak współczujemy.

Po dziewiąte… Projektant biustonoszy. Na oko przecież nie darady zrobić tego tak dobrze jak przy pomocy modelki, prawda?

Po dziesiąte… Tester gum. Nie, nie jest to zawód związany zmotoryzacją. Chodzi o żucie gumy balonowej, by sprawdzić jej smak,zapach i tym podobnych. Spokozawód? Nie do końca. Zęby się psują!