Edit Content

O nas

Jesteśmy profesjonalną agencją zatrudnienia KS Service, specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu rekrutacji, doradztwa zawodowego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Znajdziesz Nas w Szczecinie, Łodzi i Poznaniu

Dane kontaktowe

Dostawca też człowiek!

Dostawca też człowiek!

Praca, jako dostawca pizzy potrafi dać wiele radości w końcu pomagamy komuś uporać się z głodem. Niesie ona jednak ze sobą również kilka problemów. Pomijając nieuprzejmych klientów i czasami niewygodne godziny pracy dostawcy pizzy muszą codziennie mierzyć się z różnymi wyzwaniami. My, jako klienci często możemy im pomóc się z nimi uporać. Pamiętajmy o tym zamawiając pizze następnym razem. Jakie to wyzwania? Więcej na ten temat w poniższym tekście.

  • Zły adres – to nagminny problem wszystkich dostawców pizzy. Klienci podają nie ten adres, co trzeba a później jeszcze mają pretensje, że pizza długo nie przyjeżdża. Czasami nawet, gdy adres jest dobry to może się okazać, że dostęp do bloku lub kamienicy może być ograniczony, bo np. jest zamknięta brama lub wszystkie budynki mają ten sam adres, który różni się tylko literami przy liczbie. Dostawcy można łatwo pomóc w takiej sytuacji poprzez podanie dokładnego adresu podczas zamawiania, ale także dbając by brama czy też furtka były otwarte.
  • Zimny placek – zamawiając pizzę z dostawą musimy liczyć się z tym, że lokal nie jest tuż za rogiem i jego dostawą może chwilę potrwać. Nawet najlepiej zapakowana pizza, w specjalnej termicznej torbie, straci trochę na swojej ciepłocie podczas dostawy, w szczególności, gdy na dworze jest zimno. Dostawca zawsze robi wszystko, co w jego mocy, aby dowieźć gorącą pizzę, ale czasem przeciwności losu mu na to nie pozwalają. Wykażmy się wyrozumiałością, gdy pizza przyjedzie chwilę później. Zawsze można ją dogrzać w piekarniku i będzie smakować tak samo pysznie.
  • Brak napiwku – jeżeli dostaliśmy swoją pizzę na czas a dostawca był miły to wynagrodźmy mu jego pracę wręczając mu kilka złotych więcej podczas regulowania rachunku. Czasami napiwki z całego miesiąca potrafią zebrać się w całkiem sporą sumę, dla której dostawcy nadal pozostają w swojej pracy. Napiwek nie jest obowiązkowy i zależy tylko od dobrej woli klientów, dlatego też pamiętajmy o tych wszystkich innych razach, kiedy to klienci nie zdecydowali się na wsparcie dostawcą paroma złotymi.

Praca dostawcy pizzy nie jest łatwa, ale przynosi też wiele radości zarówno kurierowi jak i klientom. Zamów swoją pizzę z Pizzerii Stopiątkapoprzez stronę PizzaPortal.pl i nie zapomnij dać dostawcy napiwku.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *