Kurs przygotowawczy na ASP - KS Service
+
KSSERVICE

Kurs przygotowawczy na ASP

Kurs przygotowawczy na ASP
04/01/2024

Kurs przygotowawczy na ASP

Kurs przygotowawczy na ASP

Jeśli planujesz studia artystyczne, na przykład na Akademii Sztuk Pięknych, musisz wiedzieć, że każda uczelnia tego typu ma swoje specjalne wymagania. Właśnie dlatego warto wybrać się wcześniej na specjalny kurs przygotowawczy do egzaminów wstępnych. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z fachowej pomocy naszej pracowni — podczas zajęć kursanci poprawiają swój warsztat i umiejętności.

Kurs rysunku i nie tylko — dostań się na studia na Akademii Sztuk Pięknych

Nasz warsztatowy kurs przygotowawczy na ASP powstał specjalnie z myślą o osobach, które pragną dostać się na akademię sztuk pięknych. Zajęcia odbywają się w taki sposób, aby możliwie jak najlepiej przygotować kursantów do egzaminu wstępnego — nasi wykładowcy doskonale znają wymagania uczelni artystycznych, dzięki czemu zapoznasz się z różnymi technikami, takimi, jak malarstwo, rysunek. Na ASP niezbędne jest też przygotowanie teczki — w tej kwestii także możesz liczyć na nasze wsparcie! Jeśli chodzi o wiedzę potrzebną do przygotowywania dobrych rysunków i obrazów, poznasz zasady perspektywy, a także będziesz mieć okazję pracować z żywym modelem, czy też pracować nad obrazami martwej natury. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych prowadzących. Usprawnisz swoje umiejętności malarstwa, które przydadzą Ci się podczas studiów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością opowiemy Ci o tym, jak wyglądają zajęcia, grupy, terminy, a także co jeszcze warto wiedzieć o egzaminach na ASP.

Przygotowanie teczki na ASP — nasz kurs Ci w tym pomoże!

W miarę trwania kursu zostaniesz wprowadzony w nowe techniki rysunku i malarstwa, które ułatwią Ci pracę nad teczką na ASP. Podczas zajęć poznasz zasady studium postaci, a także przerobisz zagadnienia takie, jak architektura wnętrz, czy też martwa natura. Program ma na celu pomoc w wypracowaniu prawidłowych nawyków, a także poprawę warsztatu artystycznego, dzięki czemu poczujesz się pewny swoich umiejętności, co jest na wagę złota podczas stresujących egzaminów na ASP. Nasi wykładowcy mają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, a także mogą pochwalić się znacznymi osiągnięciami artystycznymi, dzięki czemu będziesz mógł czerpać wiedzę od najlepszych, bezpośrednio zadając im pytania dotyczące konkretnych zadań.

Przeczytaj  Problemy przedsiębiorców z rozliczeniem wsparcia z tytułu tarczy antykryzysowej

Kurs na ASP — zajęcia odbywają się w formie warsztatowej

Na naszych zajęciach będziesz mógł podszkolić swoje umiejętności takie, jak rysowanie. Niektóre zadania w grupach pozwolą Ci spojrzeć na prace innych kursantów, dzięki czemu nabierzesz szerszej perspektywy i nowych inspiracji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zajęć przygotowawczych do ASP.