Edit Content

O nas

Jesteśmy profesjonalną agencją zatrudnienia KS Service, specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu rekrutacji, doradztwa zawodowego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Znajdziesz Nas w Szczecinie, Łodzi i Poznaniu

Dane kontaktowe

Rejestracja czasu pracy – rozwiązanie, które usprawni funkcjonowanie każdej firmy

Rejestracja czasu pracy – rozwiązanie, które usprawni funkcjonowanie każdej firmy

Księgi wejść i wyjść, zeszyty spóźnień, karty ewidencji czasu pracy czy inne papierowe listy obecności to rozwiązania, o których już dawno powinniśmy zapomnieć. Dzisiejsza technologia umożliwia nam tworzenie narzędzi, które szybko i bezbłędnie dostarczają precyzyjnych danych na temat czasu pracy członków Twojego zespołu oraz przedstawią je w przejrzysty sposób. Rejestracja czasu pracy jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Właśnie takie narzędzia oferuje UNICARD. 

Dla kogo są nasze rozwiązania? 

Czas to pieniądz – od jego efektywnego wykorzystania zależy sukces Twojej firmy. To, w jaki sposób rozliczasz swoich pracowników z czasu, który rzeczywiście poświęcili na swoje obowiązki, wpływa na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. 

Bez względu na to, czym zajmuje się Twoja firma oraz ilu pracowników zatrudniasz, ewidencja i rejestracja czasu pracy to podstawowe czynności, z którymi musisz mierzyć się na co dzień. I w żadnym przypadku nie jest to łatwe. Właśnie dlatego, z myślą o małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, stworzyliśmy nowoczesne rozwiązania, które usprawnią życie każdej firmy. 

Elektroniczna rejestracja czasu pracy – jak to działa?

Nasze rozwiązania opierają się na trzech podstawowych elementach – urządzeniu rejestrującym, dopasowanym do niego oprogramowaniu oraz odpowiednich kartach zbliżeniowych. Działanie naszego systemu, którego bazowym zadaniem jest rejestracja czasu pracy, polega właśnie na współpracy urządzeń rejestrujących z kartami identyfikującymi zatrudnione osoby. Każde użycie identyfikatora znajduje odzwierciedlenie w elektronicznej dokumentacji. System gromadzi te informacje, porządkuje i przechowuje tak, abyś w każdej chwili mógł dotrzeć do konkretnych, potrzebnych w danym momencie danych. Najważniejszym efektem zastosowania systemu jest zbieranie informacji na temat czasu pracy wszystkich zatrudnionych osób, a tym samym otrzymanie rzetelnej wiedzy na temat jakości funkcjonowania firmy. 

Rejestracja czasu pracy to zadanie oprogramowania UniRCP, które, bazując na najnowszej technologii, gwarantuje szybkość i precyzję rozliczeń nawet najbardziej skomplikowanych systemów ewidencji czasu pracy. Dzięki połączonemu z nim systemowi IRIDIUM RCP szczegółowo zaplanujesz zadania swojego zespołu, m.in. tworząc harmonogram pracy dla grup czy pojedynczych pracowników. Z kolei Iridium 360 Employee Portal to rozwiązanie odpowiadające na potrzeby dzisiejszych czasów. Zintegrowane z podstawowym systemem UniRCP oprogramowanie umożliwia pracodawcy rozliczanie czasu pracy zdalnej. Wszystkie nasze rozwiązania są zgodne z przepisami prawa pracy. 

Rozwiązanie w 100% dopasowane do potrzeb Twojej firmy 

Twoja branża jest nietypowa? Zespół liczy kilkanaście tysięcy osób? A może Twoje potrzeby wykraczają poza zakres usług, które oferują inne firmy zajmujące się tworzeniem podobnych systemów? Nic nie szkodzi – UNICARD to specjalista do zadań specjalnych. 

Od 1992 roku jesteśmy liderem na rynku rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów identyfikacji osób, zabezpieczeń i integracji z automatyką budynkową. W naszej pracy kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego ostateczne rozwiązanie tworzymy na podstawie szczegółowych analiz potrzeb i możliwości konkretnego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy, że wspólnymi siłami stworzymy rozwiązanie, które ułatwi pracę całego Twojego zespołu. Skontaktuj się z nami już dziś! 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *