Lavard - Sklep z Modą dla Ciebie - KS Service
+
KSSERVICE

Lavard – Sklep z Modą dla Ciebie

Lavard – Sklep z Modą dla Ciebie
21/12/2020

Lavard – Sklep z Modą dla Ciebie

Życzysz sobie dobrać styl biznesowy do swojego stylu pracy, ale wydaje Ci się, że to trochę problematyczne do zrobienia, ponieważ po pierwsze spotykasz trudności z podjęciem decyzji, które elementy będą odpowiednie dla Twojego stroju businnes casual, co więcej nie masz dobrego wyczucia ani biegłości związanego z takim stylem ubioru.

Na pierwszym miejscu jest marynarka, to cieszący się największą popularnością element biznesowego stroju, który fantastycznie pasuje do wszystkich outfitów i nadaje im elegancki i odpowiedni wygląd. Czy to szary, beżowy, w paski, marynarka w towarzystwie spodni w towarzystwie klasycznych czółenek z pewnością doda Twojemu wyglądowi lekkiego i wizytowego charakteru. Trzeba zafundować sobie także ołówkową sukienkę wysokiej jakości. W delikatnym odcieniu i o stosownym fasonie fantastycznie sprawdzi się w pracy jak i w czasie wolnym. Jeśli przychodzi kolej na kolory, postaw na kombinacje szarego i bieli oraz spokojne stylizacje monochromatyczne. Nigdy nie ignoruj akcesoriów, mają one potęgę, która diametralnie odmieni nasz wygląd. Na przykład zegarek lub szalik podbijają stylizację i dodają jej ciekawego akcentu. Zawsze tylko musimy upewnić się, że akcesoria są w eleganckim stylu. Pomijaj rzeczy ekscentrycznych oraz zbyt świecących. Dress code bywa podstępny i choć wszyscy słyszeliśmy o nim wcześniej i rozumiemy zasady, definicja wciąż może powodować zamieszanie i panikę u wielu osób. Na szczęście damy trochę światła na ten typ stroju. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić, to fantastycznym koncepcją stylizacji do pracy jest smart casual. Jeśli już uświadomiliście sobie czym jest „smart casual” i nadal poszukujecie pomysłu na stylowy ubiór, który by Wam odpowiadał to mamy dla Ciebie kilka rozwiązań. Mamy dla Was parę drobnych wskazówek smart casual dress code dla kobiet. Smart casual jest nieco nieokreślony. To styl, który potrzebuje dopracowanego, a zarazem wygodnego ubioru. W związku z tym nienaganny wygląd wymaga równowagi. Kiedy ubieramy się w stylu smart casual, powinniśmy postawić na elementy, które jawią się elegancko, ale są również bardzo wygodne.
Z uwagi swoją kunsztowną, a jednocześnie wygodną estetykę, elegancki strój często mylony jest z businnes dress code’em. Mim iż mnóstwo outfitów może należeć do obu kategorii, istnieją między nimi niewielkie różnice. Na przykład, business casual w głównej mierze wymaga bardziej przepisowego stylu ubierania się, podczas gdy smart casual może być bardziej modny. Smart casual to standardowy dress code i taki też jest między innymi wymagany na wiele uroczystości, w tym kolacje lub podczas oficjalnych spotkań. Na szczęście, rodzaj okazji pomoże w wybraniu swojej stylizacji i tym samym poprowadzi na prawidłową ścieżkę. Układając swój outfit, pamiętaj o jego funkcji, o okazji i okoliczności.

Przeczytaj  Pracownicy powinni rozważyć wycofanie oświadczenia PIT-2

Marką, która oferuje kolekcję w stylu smart casual i businnes casual jest Lavard. Tutaj zarówno mężczyźni jak i kobiety znajdą rzeczy idealne na wesele, do pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi. Cała kolekcja jest niezwykle dopracowana. Wykonana z najwyższej jakości tkanin i z niesamowitą dbałością o detale. Jest dowodem wielkiego kunsztu krawieckiego.

lavard.pl