Strona internetowa jak przedstawiciel handlowy - KS Service
+
KSSERVICE

Strona internetowa jak przedstawiciel handlowy

Strona internetowa jak przedstawiciel handlowy
27/06/2019

Strona internetowa jak przedstawiciel handlowy

Większość osób posiadających dostęp do internetu i aktywnie z tego dostępu korzystających przed zamówieniem usług czy zakupem produktu z danej firmy, najpierw tę firmę weryfikują w sieci. Najczęściej poprzez stronę internetową firmową. W przypadku gdy dana firma nie posiada strony internetowej, większość z użytkowników sieci uzna daną firmę za mało wiarygodną. Dlatego warto jest posiadać stronę internetową firmową, w dodatku dobrze wykonaną. Stronę internetową należy tez odpowiednio promować. W tym artykule jednak przejdziemy w rozważaniach dalej i założymy że nasza strona internetowa spełnia wszystkie standardy webowe oraz jest odpowiednio promowana. Co dalej się dzieje z naszą stroną WWW oraz naszą firmą?Kopiuj HTML Kopiuj tekst

Większość osób posiadających dostęp do internetu i aktywnie z tego dostępu korzystających przed zamówieniem usług czy zakupem produktu z danej firmy, najpierw tę firmę weryfikują w sieci. Najczęściej poprzez stronę internetową firmową. W przypadku gdy dana firma nie posiada strony internetowej, większość z użytkowników sieci uzna daną firmę za mało wiarygodną. Dlatego warto jest posiadać stronę internetową firmową, w dodatku dobrze wykonaną. Stronę internetową należy tez odpowiednio promować. W tym artykule jednak przejdziemy w rozważaniach dalej i założymy że nasza strona internetowa spełnia wszystkie standardy webowe oraz jest odpowiednio promowana. Co dalej się dzieje z naszą stroną WWW oraz naszą firmą?

Strona internetowa działa przez 24 godziny na dobę oznacza to że gdy śpisz ona dalej pracuje dla Ciebie i informuje potencjalnych klientów o Twojej ofercie, dostarcza im danych kontaktowych lub przyjmuje zapytania o wycenę zlecenia. Jest to najważniejsza zaleta strony internetowej, a zarazem najczęściej pomijana. Wielu przedsiębiorców zaczyna szukać potrzebnych usług produktów, dopiero po własnej pracy w sieci internetowej. Strona internetowa pomaga pozyskać właśnie takich klientów. Według danych z designcart.pl wiele branż najwyższy ruch w sieci odnotowuje w godzinach wieczornych, gdy stacjonarne placówki są już dawno zamknięte.

Przeczytaj  Dyskryminacja ojców w zakresie urlopu na dziecko

Wyobraź sobie że do Twojego biura przychodzi około 10 – 50 potencjalnych klientów na godzinę w celu zasięgnięcia informacji o ofercie. Ilu pracowników byś potrzebował, aby odpowiednio ich obsłużyć. Dobrze wypromowana strona internetowa daje właśnie takie wyniki. Ci klienci nie przychodzą do Twojego stacjonarnego biura tylko do tego online. Dobrze opracowana strona internetowa pracuje jak kilku przedstawicieli handlowych. Oszczędności w firmie są ogromne. Zastanów się jak ciężko mieli przedsiębiorcy z mniejszych miejscowości przed popularyzacją internetu. W przebiciu się przez konkurencję pomaga dobry wygląd strony internetowej, a jeżeli szukasz inspiracji zajrzyj na https://www.designcart.pl/tworzenie-stron-www.html

Obecnie sama strona internetowa to nie koniecznie wszystko. Rozwój technologii wcale nie zwalnia i obecnie mamy lepsze możliwości programistyczne i techniczne niż jeszcze 5 lat temu. Jednym z ciekawszych rozwiązań, które wyprzedziło już realnego pracownika to konfigurator produktu. Przy skomplikowanych produktach, gdzie zwykłemu pracownikowi złożenie konfiguracji odpowiedniego produktu zajęło by pół godziny, konfigurator online potrafi przyjąć nieograniczoną liczbę konfiguracji, nigdy przy tym nie popełniając błędu. 

Jednym z najlepszych przykładów coraz częściej wykorzystywanych narzędzi do konfiguracji produktów są konfiguratory online. Które całkowicie eliminują sytuację przez które złe dobranie parametrów skutkuje nie tylko błędnie wyprodukowanym produktem ale i niemożnością jego produkcji.

Strona internetowa jest nie tylko przydatna jeżeli chcesz rozwinąć swoją firmę ale i już niezbędna. Obecnie przedsiębiorca nie jest w stanie konkurować z firmami w danej branży bez porządnej strony WWW.

Artykuł opracowany we współpracy z https://www.stronyinternetowetorun.pl/