Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik Produkcji

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Goleniów

Nr referencyjny PP/GOL/082017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, Firmy z branży meblarsko-dekoracyjnej, mieszczącej się w centrum Goleniowa, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA

• dyspozycyjność i chęć do pracy
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OBOWIĄZKI

• składanie elementów mebli
• kontrola jakości wytworzonych produktów
• praca przy taśmie produkcyjnej
• pakowanie elementów
• wysyłanie gotowych artykułów

OFERUJEMY

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie w wysokości 13,50 zł brutto/h oraz premia
• dopłatę do godzin nocnych w wysokości 20% od stawki podstawowej
• darmowe wyżywienie
• odzież roboczą
• możliwość rozwoju w strukturach firmy
• karta Multisport lub prywatna opieka medyczna

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."