Znajdź ofertę pracy

Rekrutujemy pracowników z różnych branż oraz skutecznie znajdujemy pracę kandydatom.

Pracownik w branży meblowej

Rodzaj pracy Praca tymczasowa

Lokalizacja Szczecin

Nr referencyjny PPwBM/Gol/062017

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

 

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży meblarsko-dekoracyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik w branży meblowej

WYMAGANIA

Liczy się dla Ciebie stabilne zatrudnienie? Jesteś na etapie zdobywania doświadczenia zawodowego? Szukasz nowych możliwości?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś/aś twierdząco, to szukamy właśnie Ciebie!

Nie masz doświadczenia w branży produkcyjnej? Nieważne. Przeszkolimy Cię. Dla nas liczy się chęć do nauki, motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: składanie elementów mebli, kontrola jakości wytworzonych produktów, praca przy taśmie produkcyjnej, pakowanie elementów, wysyłanie gotowych artykułów.

OFERUJEMY

Nie tylko wymagamy, również wiele dajemy od siebie!

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 13,50 zł brutto/h oraz premię, dopłatę do godzin nocnych 20%, przyuczenie do wykonywanej pracy oraz ciepły posiłek w czasie pracy. Pracownicy mają możliwość rozwoju i awansów w przestrzeni firmy.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."