Praca za granicą

Agencja Pracy Tymczasowej KS Service znajdzie Ci stałą pracę z możliwościami rozwoju

Praca za granicą Zobacz oferty pracy za granicą!


Dobrze płatna praca za granicą nie musi być jedynie odległym marzeniem. Dzięki KS Service możesz mieszkać i pracować za granicą, zarabiać duże pieniądze i zdobywać cenne doświadczenia. Mamy wieloletnią praktykę w wyszukiwaniu najlepszych pracodawców i najatrakcyjniejszych ofert pracy w krajach Europy Zachodniej. Nasze agencje współpracują z lokalnymi organizacjami pracodawców w Niemczech, Belgii i Holandii. W ten sposób mamy bezpośredni dostęp do firm, które potrzebują pracowników z Polski. Nasi konsultanci znajdą dla Ciebie pracę oraz załatwią wszelkie formalności. Będziemy nadzorować Twoją aplikację na zagraniczne stanowisko i przeprowadzimy Cię gładko przez cały proces rekrutacyjny oraz okres oddelegowania do pracy. W razie jakichkolwiek problemów na miejscu możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie.


Nawet bez doświadczenia

Nie musisz znać płynnie języka obcego, ani posiadać specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia, aby wyjechać do pracy za granicę. Współpracujemy z wieloma dużymi i renomowanymi firmami, które szukają pracowników zagranicznych do najróżniejszych branż. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób będących na początku swojej kariery, jak również do doświadczonych pracowników i specjalistów chcących wspinać się po szczeblach kariery. Praca za granicą jest dla wszystkich, którzy tylko odważą się zrealizować marzenia o lepszym życiu.


Dlaczego warto wyjechać do pracy za granicę z KS Service?

Ciekawe doświadczenie

Praca za granicą jest ciekawym doświadczeniem, które możesz umieścić w swoim CV. Dla pracodawcy będzie to oznaczało, że jesteś osobą odważną, zorganizowaną i ciekawą świata.


Wysokie zarobki

Wyjazd do pracy za granicę to nie tylko ważne doświadczenia i  ekscytujące przeżycia. To również zarobki, które w wielu krajach są wyższe niż w Polsce. Po kilku miesiącach pracy możesz oszczędzić pieniądze np. na opłacenie studiów lub własny biznes w Polsce.


Poczucie bezpieczeństwa

Masz w nas zaufanego i sprawdzonego partnera, który pomoże Ci na każdym kroku. Chcesz wyjechać za granicę, jednak obawiasz się, że nie podołasz trudnym sytuacjom? Boisz się, że sam nie załatwisz wszystkich spraw związanych z wyjazdem lub nie znajdziesz na miejscu pracy? Już od pierwszych chwil współpracy z naszą firmą poczujesz, iż możesz czuć się bezpieczny. Pozwól nam zająć się Twoją aplikacją. Znajdziemy Ci pracę i zakwaterowanie, załatwimy wszelkie formalności, będziemy do Twojej dyspozycji w trakcie całego procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu.


Nauka języka

Podróże kształcą, wzmacniają charakter i uczą odwagi. Dzięki wyjazdowi za granicę nauczysz się płynnie mówić w języku ojczystym danego kraju, staniesz się bardziej zaradny i niezależny. W przyszłości takie doświadczenia dadzą Ci więcej możliwości i szerszy wybór ofert pracy.

Już teraz skontaktuj się z naszą firmą i złóż swoje CV. Jeżeli któreś z naszych ogłoszeń zainteresowało Cię i chciałbyś rozpocząć pracę na danym stanowisku – czekamy na Twoje zgłoszenie. Praca za granica w KS Service.