+

Nasz zespół

Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu.
Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą!

Richard Branson

Agata Wróblewska

Regionalny Manager Działu Rekrutacji i Selekcji Personelu

Jako rekruter zajmuję się pozyskiwaniem specjalistów z unikatowymi kompetencjami, o których trudno na rynku pracy. Każda relacja, którą tworzę z Kandydatem, jest kluczowa i niepowtarzalna. Budując relację opartą na partnerstwie, równowadze oraz wzajemnym zaangażowaniu, w pełni wspieram swoich Kandydatów na wszystkich etapach rekrutacji.
Jako dyplomowany psycholog wspieram się także takimi narzędziami jak psychologiczne testy osobowości, czy Assessment Center. Prywatnie pasjonuję się zjawiskami astronomicznymi.

Kamila Wiśniewska

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji Personelu

W świecie HR-u goszczę od niedawna, dzięki czemu kieruję się świeżym spojrzeniem i działam bez utartych ścieżek rekrutacyjnych. Obecnie przygotowuję pracę naukową, w której badam czynniki sukcesu zawodowego. W wolnych chwilach zajmuję się sportem, czytaniem kryminałów i oglądaniem seriali o tematyce medycznej.

Agnieszka Filipiuk

Asystent w Dziale Rekrutacji i Selekcji

Od początku swojej przygody z branżą HR nieustannie koncentruję się na ludziach. To komunikacja i relacja interpersonalna pomagają mi dobrze zorganizować swoją pracę i osiągać założone cele. Wyróżniają mnie odpowiedzialność, zaangażowanie oraz skrupulatność. Prywatnie interesuje mnie historia Polski w czasie II wojny światowej, militaria oraz sport.