+

Nasz zespół

Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu.
Dobrzy ludzie nie tylko są kluczowi dla firmy, oni są firmą!

Richard Branson

Agata Wróblewska

Regionalny Manager Działu Rekrutacji i Selekcji Personelu

Jako rekruter zajmuję się pozyskiwaniem specjalistów z unikatowymi kompetencjami, o których trudno na rynku pracy. Każda relacja, którą tworzę z Kandydatem, jest kluczowa i niepowtarzalna. Budując relację opartą na partnerstwie, równowadze oraz wzajemnym zaangażowaniu, w pełni wspieram swoich Kandydatów na wszystkich etapach rekrutacji.
Jako dyplomowany psycholog wspieram się także takimi narzędziami jak psychologiczne testy osobowości, czy Assessment Center. Prywatnie pasjonuję się zjawiskami astronomicznymi.

Kamila Wiśniewska

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji Personelu

W świecie HR-u goszczę od niedawna, dzięki czemu kieruję się świeżym spojrzeniem i działam bez utartych ścieżek rekrutacyjnych. Obecnie przygotowuję pracę naukową, w której badam czynniki sukcesu zawodowego. W wolnych chwilach zajmuję się sportem, czytaniem kryminałów i oglądaniem seriali o tematyce medycznej.

Agnieszka Filipiuk

Asystent w Dziale Rekrutacji i Selekcji

Od początku swojej przygody z branżą HR nieustannie koncentruję się na ludziach. To komunikacja i relacja interpersonalna pomagają mi dobrze zorganizować swoją pracę i osiągać założone cele. Wyróżniają mnie odpowiedzialność, zaangażowanie oraz skrupulatność. Prywatnie interesuje mnie historia Polski w czasie II wojny światowej, militaria oraz sport.

Milena Szkuat

Regionalny Manager Działu Rekrutacjii Selekcji Personelu

Koordynuję projekty rekrutacyjne oraz odpowiadam za zespół doskonale wykształconych i pełnych pozytywnej energii profesjonalistów. Różnorodność naszych charakterów, doświadczeń oraz kompetencji pozwala nam wzajemnie uzupełniać się i inspirować. Tworzymy zgrany zespół, który wspólnie realizuje wytyczone cele. Budując relacje oparte na wzajemnym szacunku, synergii i otwartości w komunikacji, jesteśmy partnerami dla naszych Klientów.

Aneta Gacparska

Specjalista ds. Rekrutacji Selekcji Personelu

Pasja, zaangażowanie i konsekwencja – to wartości, którymi kieruję się w pracy rekrutera. Specjalizuję się w pozyskiwaniu pracowników o wyjątkowych talentach i szczególnych umiejętnościach pożądanych na rynku pracy. Swoją skuteczność buduję w oparciu o szeroki wachlarz profesjonalnych działań rekrutacyjnych, dbając o pozytywne relacje z kandydatami. Uparcie dążę do wyznaczonego celu, aby proces rekrutacji zakończył się dla wszystkich stron poczuciem sukcesu i satysfakcji. Prywatnie jestem ciekawą świata oraz ludzi entuzjastką sportu, pasjonatką sztuki i wyznawczynią minimalizmu.

Roksana Hajahmadov

Asystent w Dziale Rekrutacji i Selekcji

Ukończenie kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, to zdecydowanie dobry fundament w codziennej pracy rekrutera. Dziennikarska dociekliwość, „lekkie pióro” pomocne przy tworzeniu ofert pracy oraz łatwość w budowaniu pozytywnych relacji, powoduje, że z sukcesem docieram do najlepszych kandydatów. Na co dzień wspieram się również doświadczeniem zdobytym podczas pracy w agencji reklamowej, dzięki czemu jeszcze lepiej poruszam się w świecie social media. Jestem ciekawa drugiego człowieka, dlatego by móc lepiej go zrozumieć, w wolnym czasie zgłębiam zagadnienia związane z psychologią. Lubię grać również w gry planszowe, które pomagają mi rozwijać takie umiejętności jak szybkość działania i spostrzegawczość – tak ważne cechy podczas rekrutacji.

Zapraszamy do Formularza Kontaktowego