O nas

Agencja Pracy Tymczasowej KS Service znajdzie Ci stałą pracę z możliwościami rozwoju

O nas


Z szacunkiem do każdego pracownika

Agencja zatrudnienia KS Service już od ponad 10 lat pomaga Klientom dynamicznie rozwijać się, zwiększać produkcję i sprzedaż. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich znaleźć.

Jak działamy

KS Service jest jedną z najszybciej rozwijających się firm rekrutacyjnych w branży. Nasza agencja zatrudnienia ma swoje oddziały w całej Polsce, a centrala znajduje się w Szczecinie. Obsługujemy największe międzynarodowe firmy i korporacje, a także świadczymy usługi dla średnich i mniejszych przedsiębiorstw. Zajmujemy się obsługą rekrutacji stałej, pracy tymczasowej, użyczaniem pracowników z Ukrainy, a także delegowaniem pracowników do pracy w Niemczech i Belgii. Naszej agencji zaufały już tysiące osób poszukujących pracy, które znalazły zatrudnienie w interesujących je branżach.

Nowoczesne narzędzia i metody pracy

W dzisiejszych czasach rynek pracy jest bardzo zmienny i dynamiczny. Dostosować się do tego muszą zarówno firmy, jak i pracownicy. My zapewniamy tym obu grupom wsparcie, oferując najbardziej korzystne rozwiązania. Jesteśmy zaufanym partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody, natychmiastową pomoc oraz specjalistyczne narzędzia.


Indywidualne podejście

Tym co wyróżnia naszą agencję jest indywidualne, spersonalizowane podejście do każdego naszego Klienta. W przeciwieństwie do wielu innych firm, które coraz bardziej automatyzują procesy rekrutacyjne, my stawiamy na połączenie nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych z elementem ludzkiej wiedzy, doświadczenia i intuicji. Nasi pracownicy dokładnie analizują każdą aplikację, tworząc ofertę dedykowaną danej firmie. W ten sposób zapewniamy najwyższy standard i efektywność naszych działań.

Oferta dla każdej branży

Agencja Zatrudnienia KS Service specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska, w zależności od konkretnych wymagań naszych Klientów. Obsługujemy firmy z różnorodnych branż: produkcyjnej, logistycznej, spożywczej, metalowej, przeładunkowej, budowlanej, obsługi klienta oraz wielu innych. Jednym ze źródeł dotarcia do licznej grupy potencjalnych pracowników jest prowadzony przez nas, autonomiczny serwis internetowy szukampracy.pl

Zapraszamy do kontaktu

Każda współpraca i każda praca zaczyna się od rozmowy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszych biur. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Jeżeli szukają Państwo pracy i chcą znaleźć zatrudnienie w renomowanej, sprawdzonej firmie – również prosimy o kontakt z naszą agencją.

Oddziały naszej Agencji można znaleźć w: Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, a także na Ukrainie – we Lwowie i Łucku.