Zaufaj doświadczeniu

Oferujemy wysokiej jakości usługi HR


Kontakt Oddział Poznań

Odkryj Skuteczne Rozwiązania Zatrudnieniowe w Poznaniu z KS Service

W naszym Oddziale Poznań Agencji Zatrudnienia KS Service wierzymy, że kluczem do sukcesu każdej firmy są odpowiednio dobrane talenty. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi rekrutacyjne, które pomogą Ci znaleźć idealnych pracowników dopasowanych do Twoich potrzeb.

Rekrutacja Stała: Znajdź Stabilność i Profesjonalizm

Współpraca z nami to gwarancja znalezienia wysoko wykwalifikowanych pracowników na stałe stanowiska w Twojej firmie. Dzięki naszym starannym procesom selekcji oraz analizie potrzeb klienta, zapewniamy idealne dopasowanie kandydatów do specyfiki branży i organizacji.

Rekrutacja Tymczasowa: Elastyczne Rozwiązania Personalne

Potrzebujesz pracowników na określony czas lub do realizacji konkretnych projektów? Nasza rekrutacja tymczasowa to idealne rozwiązanie. Zapewniamy elastyczność i szybkie dostarczenie wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu Twoja firma może efektywnie reagować na zmieniające się potrzeby rynku.

Outsourcing Kadry: Skup Się na Biznesie, Pozwól Nam na Personel

Wynajem pracowników od nas to sposób na skoncentrowanie się na swojej działalności głównej, bez konieczności zajmowania się obszarem zarządzania personelem. Nasz outsourcing kadry to także oszczędność czasu i środków, przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Wsparcie i Doradztwo Personalne: Zaufaj Naszemu Doświadczeniu

Nasi eksperci nie tylko znajdują odpowiednich pracowników, ale także służą radą w zakresie zarządzania personelem, strategii rekrutacyjnej oraz rozwoju kadry. Dzięki naszemu wsparciu, Twoja firma może osiągnąć nowe poziomy sukcesu na rynku pracy.

Zaufaj Profesjonalizmowi KS Service w Poznaniu

Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia, profesjonalizmu i skuteczności działania. Współpraca z nami to inwestycja w stabilność i rozwój Twojej firmy. Skontaktuj się z naszym Oddziałem Poznań Agencji Zatrudnienia KS Service już dziś i odkryj, jak możemy wesprzeć Twoją organizację w osiągnięciu celów biznesowych!

Oferta współpracy

Poszukujesz pracy?

Dane kontaktowe

Agencja Zatrudnienia KS Service Spółka Akcyjna

Wyszyńskiego 42, 
70-203 Szczecin
sekretariat@ksservice.pl
+ 48 91 430 27 10

Oddziały

Oddział Poznań

ul. Karola Libelta 22, 61-707 Poznań

+ 48 61 890 65 72 

Oddział Szczecin

ul. Wyszyńskiego 42, 70-203 Szczecin

+ 48 91 430 27 10

Oddział Łódź

ul. Piotrkowska 51, 90-413 Łódź

+ 48 42 679 69 42

Agencja Zatrudnienia Asset 1PoznańSzczecinŁódź

Formularz Kontaktowy