KSSERVICE-2

Car wrapping- wynagrodzenie od 13,50 euro/h – praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Opis stanowiska:

Do głównych zadań należy przedstawienie Klientowi możliwych rozwiązań, przygotowanie nawierzchni do oklejenia (demontaż wcześniejszego oklejenia, odtłuszczenie). Oklejanie całych pojazdów lub tylko kilku elementów samochodu w siedzibie Klienta.

Nasze wymagania:

Doświadczenie na analogicznym stanowisku, znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, wykształcenie lub doświadczenie techniczne. Jeśli wyjedziesz swoim samochodem do Belgii będzie to dodatkowy atut.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości od 14,50 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne w wysokości 150% stawki podstawowej, dodatkowo trzynastą pensjępakiet prywatnej opieki medycznej, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

Wysokie wynagrodzenie
Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja