KSSERVICE-2

Doradca Klienta – atrakcyjne warunki zatrudnienia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Zyskujesz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość połączenia pracy z nauką lub dodatkową aktywnością – zapewniamy wolne weekendy
  • realną ścieżkę rozwoju i awansu zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy i merytoryczne wsparcie
  • pracę w przyjaznym, pomocnym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Zadania:

Do Twoich obowiazków będzie należała obsługa klienta i doradztwo techniczne, udzielanie wsparcia w obszarze obsługi urządzeń oraz budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych klientów.

Jesteś naszym idealnym kandydatem jeśli:

Posiadasz min. średnie wykształcenie (mile widziane techniczne) oraz podstawową wiedzę z zakresu elektroniki i foto- optyki. Powinieneś/-aś także dobrze obsługiwać pakiet Office. Mile widziane będzie prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny.

Świetna lokalizacja
Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
System Premiowy