KSSERVICE-2

Doradca techniczno – handlowy – wysokie zarobki

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość połączenia pracy z nauką lub dodatkową aktywnością – zapewniamy wolne weekendy
  • realną ścieżkę rozwoju i awansu zawodowego
  • swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań
  • niezbędne narzędzia pracy i merytoryczne wsparcie
  • pracę w przyjaznym, pomocnym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki oraz foto-optyki
  • praktyczna umiejętność obsługi pakietu Office
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • obsługa klienta i doradztwo techniczne
  • udzielanie wsparcia w obszarze obsługi urządzeń
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi i nowymi klientami

Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
Szkolenia
System Premiowy