Doświadczony operator: 13 euro brutto/h + system premiowy – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Poleceń
Kwaterunek

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Klient, dla którego poszukujemy pracowników, to międzynarodowy producent nawozów mineralno – organicznych. Firma prowadzi sprzedaż swoich produktów w ponad 55 krajach. Cechą wyróżniającą jest dbałość o najwyższą jakość wytwarzanych produktów, dzięki stosowaniu lokalnych surowców, nowoczesnej infrastruktury oraz przestrzeganiu określonych norm.

Posiadasz doświadczenie jako operator maszyn?

Znasz angielski i dysponujesz własnym samochodem?

Świetnie! Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • stawkę w kwocie 13 euro brutto/h, wzbogaconą premią zmianową
  • dodatek za pracę w systemie nocnym i weekendy
  • bony żywieniowe
  • trzynastą pensję raz do roku
  • kwaterunek i inne benefity pozapłacowe

Osobom wyjeżdzającym własnym samochodem, zapewniamy kartę paliwową czy 100 euro brutto/mies. przy podwożeniu innego pracownika!

Zainteresowany?

Nie czekaj, i apikuj już dziś!

Opis stanowiska:

Jako Operator linii produkcyjnej będziesz odpowiadał za nadzór nad prawidłowym procesem produkcyjnym oraz inne prace wskazane przez przełożonego.