KSSERVICE-2

Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK – nawet 2700 euro brutto – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należeć obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem MAZAK, obróbka metalowych elementów za pomocą frezarki, wykonywanie pomiarów kontrolnych (suwmiarka, mikrometr) oraz przeprowadzanie kontroli jakości wykonywanych elementów.

Kwalifikacje

Aktualnie poszukujemy kandydata który posiada doświadczenie na analogicznym stanowisku, procował dotychczas na frezarkach z oprogramowaniem MAZAK,  w stopniu komunikatywnym posługuje się językiem angielskim oraz ma możliwość wyjazdu swoim własnym autem.

Oferta

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie wysokości 17 euro brutto/h, benefity w postaci karty paliwowej, trzynastej pensji, oraz pakietu medycznego. Gwarantujemy również pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz opiekę Polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii.

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja