KSSERVICE-2

Frezer ze znajomością oprogramowania MAZAK – nawet 2700 euro brutto – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Twoje zadania:

Do Twoich obowiązków będzie należeć obsługa maszyn CNC z oprogramowaniem MAZAK, obróbka metalowych elementow za pomocą frezarki, wykonywanie pomiarów kontrolnych (suwmiarka,mikrometr) oraz przeprowadzanie kontroli jakości wykonywanych elementów.

Nasze oczekiwania:

Aktualnie poszukujemy kandydata który posiada doświadczenie na analogicznym stanowisku, procował dotychczas na frezarkach z oprogramowaniem MAZAK,  w stopniu komunikatywnym posługuje się językiem angielskim oraz ma możliwość wyjazdu swoim własnym autem.

Oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie wysokości 17 euro brutto/h, benefity w postaci karty paliwowej, trzynastej pensji, oraz pakietu medycznego. Gwarantujemy również pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz opiekę Polskojęzycznego Kordynatora na terenie Belgii.

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja