+
KSSERVICE-2

Grafik komputerowy ze znajomością ArtiosCAD – 15,00 euro/h – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Grafik komputerowy ze znajomością ArtiosCAD – 15,00 euro/h – Praca w Belgii

Opis stanowiska

Do najważniejszych obowiązków pracownika na stanowisku grafika komputerowego będzie należało projektowanie opakowań w programie ArtiosCAD. Będziesz również odpowiedzialny za przygotowywanie materiałów reklamowych oraz plakatów na zamówienie Klienta. Tworzenie grafik dwuwymiarowych również będzie należało do Twoich obowiązków.

Kwalifikacje

Znajomość programów tj., ArtiosCAD, Illustrator, Indesign i Photoshop jest warunkiem niezbędnym. Plusem będzie posiadanie wiedzy na temat tworzenia stron internetowych lub grafiki 3D. Wymagamy również znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Jeśli jesteś w stanie wyjechać do Belgii autem – będzie to dodatkowym atutem.

Oferta

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie od 15,00 euro brutto za godzinę, nadgodzinny płatne 150%, jak i trzynastą pensję. Zapewniamy również bonusy w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej i dodatku amortyzacyjnego. Zakwaterowanie nie będzie Twoim zmartwieniem, gdyż jest organizowane poprzez Naszego polskojęzycznego Koordynatora, który znajduje się w Belgii.

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja