+
KSSERVICE-2

Grafik komputerowy ze znajomością ArtiosCAD – 2300,00 euro/mies. – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Grafik komputerowy ze znajomością ArtiosCAD – 2300,00 euro/mies. – Praca w Belgii

Opis stanowiska

Do najważniejszych obowiązków pracownika na stanowisku grafika komputerowego będzie należało projektowanie opakowań w programie ArtiosCAD bądź podobnym programie do projektowania opakowań. Będziesz również odpowiedzialny za przygotowywanie materiałów reklamowych oraz plakatów na zamówienie Klienta. Tworzenie grafik dwuwymiarowych również będzie należało do Twoich obowiązków.

Kwalifikacje

Znajomość programów tj. Illustrator, Indesign i Photoshop jest warunkiem niezbędnym. Plusem będzie posiadanie wiedzy na temat programu ArtiosCAD, tworzenia stron internetowych lub grafiki 3D. Wymagamy również znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Jeśli jesteś w stanie wyjechać do Belgii autem – będzie to dodatkowym atutem.

Oferta

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie od 15,00 euro brutto za godzinę, nadgodzinny płatne 150%, jak i trzynastą pensję. Zapewniamy również bonusy w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej i dodatku amortyzacyjnego. Zakwaterowanie nie będzie Twoim zmartwieniem, gdyż jest organizowane poprzez Naszego polskojęzycznego Koordynatora, który znajduje się w Belgii.

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa