KSSERVICE-2

Grafik/ Projektant ArtiosCAD – wynagrodzenie 2500 euro – Praca w Belgii

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Projektanta ArtiosCAD będzie należało  projektowanie opakowań a także standów. Ponadto będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie materiałów do druku, które obejmują skład tekstu, opracowanie materiału ilustracyjnego, tworzenie i obróbkę grafik 2D.

Kwalifikacje

Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programów takich jak ArtiosCAD, Ilustrator, Indesign, Photoshop. Znajomość projektowania w 3D oraz umiejętność tworzenia stron internetowych będzie plusem! Wymagamy również znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd własnym  samochodem do Belgii będzie to również dodatkowy atut!

Oferta

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości od 15,00 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne w wysokości 150% stawki podstawowej, dodatkowo trzynastą pensjępakiet prywatnej opieki medycznej, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

Opieka lekarska
Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja