+

Kierowca wózka widłowego (Reach Truck) od zaraz -13,62 euro/h + benefity

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Kierowca wózka widłowego (Reach Truck) od zaraz -13,62 euro/h + benefity

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
Kwaterunek

Ciekawi Ciebie czym będziesz się zajmował?

W głównej mierze będziesz odpowiadał za obsługę wózka widłowego wysokiego składowania. Będziesz również wykonywał pracę magazynowe zlecone przez pracodawcę!

 

Co możemy zaoferować:

Jako Agencja Zatrudnienia gwarantujemy stabilne zatrudnienie! – umowa o pracę na zasadach oddelegowania do Belgi oraz wysoka stawka – 12,67 euro brutto/h wraz z dodatkiem zmianowym 7,5%.

Chciałbyś pracować w godzinach nadliczbowych? Nie ma problemu!  W tygodniu nadgodziny są płatne 100%, soboty 150%, natomiast w niedziele i święta otrzymasz 200% stawki podstawowej!

Ponadto dla osób zmotoryzowanych, przyznajemy kart paliwowe, w celu pokrycia kosztów dojazdów na terenie Belgii i oferujemy dodatki na zjazdy do Polski

 

Wystarczy że…

Potrafisz obsługiwać wózek widłowy wysokiego składowania, swobodnie rozmawiasz w języku angielskim i wykazujesz się zaangażowaniem!

Możliwość wyjazdu własnym samochodem stanowi dodatkowy atut!

 

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.