Kierownik zespołu magazynowego: 13,78 euro brutto/h + premia – Belgia

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Umowa o pracę
Karta paliwowa
Trzynasta Pensja
System Poleceń
Kwaterunek

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Jesteś zainteresowany stabilnym i długotrwałym zatrudnieniem?

Idelanie! Aktualnie dla jednego z naszych belgijskich Klientów poszukujemy doświadczonego Team Leadera w branży logistycznej, swobodnie posługującego się językiem angielskim oraz potrafiącego obsługiwać wózki widłowe typu Reachtruck.

Wyjazd swoim samochodem do Belgii to również istotny atut!

W zamian za Twoje doświadczenie i wiedzę, oferujemy:

  • wynagrodzenie w kwocie 13,78 euro brutto/h
  • premię zmianową: 2 euro/dzień
  • szereg dodatków pozapłacowych

Pomagamy również w organizacji zakwaterownia oraz zapewniamy opiekę koordynatorek na terenie Belgii!

Zakres obowiązków:

Jako Team Leader będziesz odpowiedzialny/a za zarządznie pracą pozostałych członków Zespołu jak i szkolenie pozostałych pracowników z obsługi wózków widłowych typu

Reachtruck.