Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 23286. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijski certyfikat, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Poszukujemy komisjonerów do magazynu znajdującego się w Antwerpii.

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień
  • Skanowanie produktów
  • Przygotowywanie produktów do wysyłki

Wymagamy:

  • Polskiego obywatelstwa i meldunku
  • Znajomości języka angielskiego
  • Prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenia z elektrycznymi wózkami paletowymi

Oferujemy:

  • Stawkę 13 euro brutto/h
  • Dodatek zmianowy 0,78 euro brutto/h
  • Czeki żywnościowe w wysokości 2,91 euro
  • Auto służbowe jeżeli nie masz możliwości wyjazdu swoim
  • System poleceń – 150 euro netto za polecenie kandydata
  • 13-stą pensję (premia roczna)
  • Kartę paliwową
  • Dodatek 100 euro brutto/mies. za podwożenie innego pracownika
  • Dofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • Opiekę koordynatora w Belgii