Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Dla jednego z naszych Klientów, który posiada nowoczesny zakład produkcyjny w Oławie, poszukujemy osób na stanowisko:

Serwisant/Konserwator

JEŚLI :

  • posiadasz​ doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wyróżniasz się dokładnością, sumiennością w wykonywaniu prac
  • posiadasz wiedzę techniczną (mile widziana)

Nie czekaj tylko aplikuj już dzisiaj!

W zamian otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • wynagrodzenie w wysokości 4000 zł brutto
  • premie jakościowe i frekwencyjne – łącznie nawet 600 zł!
  • mozliwość rozwoju w nowoczesnej firmie!

Zakres zadań to:

  • codzienne przeglądy i i konserwacje maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • bieżące usuwanie awarii i usterek

Zostaw CV! Zanim ktoś inny to zrobi 🙂

Kontakt: 506 561 604