Polska, Szczecin, Zachodniopomorskie Logistyk/ Techniczne wsparcie magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe - Dąbie - Agencja Zatrudnienia i Agencja Pracy | KS Service

Logistyk/ Techniczne wsparcie magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe – Dąbie

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
System Premiowy
Rozwój Kariery

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Dołączając do nas zyskujesz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stawka godzinowa od 30 zł/h brutto
  • dodatki za obecność i premie jakościowe – ponad 400 zł
  • pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie, bony na święta itp.
  • przejrzysta ścieżka kariery z możliwością awansów
  • lokalizacja: Szczecin Dąbie
  • parking pracowniczy lub dogodne połączenia komunikacją miejską

Zadania:

  • optymalizacja procesów magazynowych
  • nadzór nad przepływem towarów i usprawnianie procesów magazynowych
  • dodatkowe prace magazynowe związane z obsługą wózka widłowego

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • znajomość pakietu Office, w tym programu Excel
  • dobra znajomość procesów logistycznych i magazynowych
  • mile widziane wykształcenie logistyczne i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym