KSSERVICE-2

Magazynier / bez doświadczenia / wynagrodzenie do 3900 zł brutto

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Nasza propozycja:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie podstawowe 3 000 zł brutto/m-c oraz premia do 15% (około 450 zł brutto)
  • dodatek za obecność – 200 zł brutto
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych – 250 zł brutto
  • dogodną lokalizację – dojedziesz do nas liniami: 1, 7, 15, 129 (okolice CH Marino)
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

Zadania:

  • sortowanie oraz skanowanie przesyłek
  • załadunek i rozładunek aut

Jedynie czego oczekujemy to:

  • gotowość do pracy w systemie nocnym w godzinach 20:00-4:00
  • motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Świetna lokalizacja
Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
System Premiowy