KSSERVICE-2

Magazynier / ok. 3 700 zł brutto / w godz. 7-15 lub 8-16

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Dołącz do nas i zyskaj:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjną stawkę godzinową 22 zł brutto
  • pracę tylko na jedną zmianę w godzinach 7-15 lub 8-16
  • wolne weekendy – możesz połączyć zatrudnienie ze studiami
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • doskonałą lokalizację z dojazdem komunikacją miejską (Wrocławski Park Przemysłowy)
  • zawsze terminowe wynagrodzenie i opiekę koordynatora personalnego

Zadania, jakimi będziesz się zajmował:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • rozładunek i załadunek materiałów
  • wprowadzenie danych do systemu

Nasze oczekiwania:

  • uprawnień do obsługi suwnicy z poziomu roboczego
  • umiejętności podstawowej obsługi komputera
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Świetna lokalizacja
Wysokie wynagrodzenie
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy