Magazynier Straszyn 5/8 etatu – bez doświadczenia! – Pruszcz Gdański

Wybierz obszar zawodowy
Wybierz region

Elastyczne godziny pracy
Przyjazna atmosfera
Sprzęt do pracy
Umowa o pracę
System Premiowy

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Rozpoczęliśmy nową rekrutację dla naszego Klienta, który jest w czołówce najlepszych dostawców usług kurierskich. Sieć z własnymi spółkami krajowymi oraz z partnerami obejmuje 41 krajów europejskich Najwyższa jakość usług jest priorytetem firmy – 220 000 europejskich klientów jest w stałej współpracy.

Aktualnie, poszukujemy pracowników na stanowisku: Magazynier

Zakres obowiązków

  • skanowanie paczek skanerem ręcznym
  • załadunek / rozładunek paczek z kontenerów do 30 kg

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 14:30 – 19:30 od poniedziałku do piątku

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premię uznaniową